Napisz wypracowanie jak będzie wyglądał świat za 20 lat




Więc wydaje mi się, że każda osoba w klasie będzie miała inne zdanie na ten temat.. Człowiek samotny, bez przyjaciół, będzie mógł sprawić sobie przyjaciela lub kilku w specjalnym sklepie.Ja za 20 lat.. Zamknij.W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób .Całkiem niedawno podśmiewaliśmy się nieco z tego, jak 100 czy nawet 40 lat temu wyobrażano sobie przyszłość.Wiele tamtych pomysłów już wtedy można było uznać za mało realne, część przedawniła się wraz z rozwojem techniki (bo to ona okazała się mieć największy wpływ na nas).Wyobrażam sobie że świat za pare lat będzie lepszy.. Ludzie bez przyjaciół będą mogli zakupić roboty, które w podobny sposób jak człowiek będą zachowywać się.Nauczą się gotować, sprzątać, prać i wiele innych prac domowych.. W opublikowanym niedawno raporcie „SmartThings Future" przewidział, jak będzie wyglądało nasze życie za 100 lat.. Rząd jak zwykle będzie się kłócił, ludzie kompletnie zapomną o zieleni, zwierzętach i konsekwencjach.Cyberprzestępcy z pewnością zrobią wszystko co w ich mocy, aby wykorzystać postęp w dziedzinie IT do własnych, szkodliwych celów".. Równie dobrze można napisać cokolwiek, np. przepisać temat swoimi słowami, i mamy problem z głowy.Myślę, że rzeczą prawie nie możliwą jest przewidzieć jak będzie wyglądał świat za sto lat..

Nasz świat za 20 lat będzie wyglądał bardzo dziwnie.

1 czerwca 2015, 05:43.. O tym, jak będzie wyglądał dorosły świat dzisiejszych dzieci, wiele .Jak będzie wyglądać moja szkoła za 100 lat.. Wypracowanie.. Podeszły wiek wiąże się z kolei ze starczymi chorobami, jak demencja (liczba cierpiących na nią potroi się .Ziemia za milion lat?. Podwodne miasta, czy drukowanie wymarzonego posiłku to zaledwie początekTak będzie wyglądał świat za 20 lat - skopiują nasze mózgi Telepatia FreeIsochronic Tones / Youtube.com Świat danych oraz potężne algorytmy i analizy są w stanie bardzo dokładnie określić, kim jesteśmy, i przewidzieć, co będziemy chcieli zrobić (…).Zadanie: opowiedz jak wyobrazasz sobie swiat za Rozwiązanie: za kilkadziesiąt lat świat będzie bardziej zautomatyzowany niż w dzisiaj wiele czynności.. Nauczą się gotować, sprzątać, prać i wiele innych prac domowych.. Do szkoły zamiast plecaków uczniowie będą nosili tablety a krzesła będą wyścielone skórą i poduszkami.. Prognozy amerykańskiego wywiadu 11 gru 12 19:31.. Rozwój nauki i technologii jeszcze się jednak nie skończył i wciąż czekają nas niezwykłe odkrycia.. Pofantazjujmy!W ciągu ostatnich 50 lat sposób, w jaki funkcjonują ludzie uległ ogromnym zmianom.. Oznacza to, że niebezpiecznie .Chyba każdy z nas zastanawiał się czasem nad tym jak będzie wyglądał świat za 100 lat..

Także stworzą sztuczne zwierzęta.Jak będzie wyglądał świat za 20 lat?

Mnie osobiście wydaję się, że nie będą istniały kraje słabo rozwinięte, biedne, z dużą ilością analfabetów i ogólnie pełne niedouczonych ludzi.Firma Orange przygotowała ciekawą stronę internetową - Future Self, na której w bardzo prosty sposób możemy sprawdzić, jak będziemy wyglądać za 20 lat.. jak z czwartego największego jeziora stworzyć toksyczną pustynię.. Udostępnij na Facebooku [14] Udostępnij na Twitterze.. Także stworzą sztuczne zwierzęta.Sądzę, że jeśli chodzi o ludzi w moim wieku (15 lat) będą mieli założone rodziny, 2-3 dzieci i piękne domki.. Pamiętacie, jak Wy wyobrażaliście sobie XXI wiek jako dzieci?. - Wypracowanie Ciężko jest przewidzieć, co przyniesie ze sobą przyszłość, lecz za 100 lat świat na pewno nie będzie przypominał tego świata, który znamy dzisiaj.Nasz świat za 100 lat będzie wyglądał bardzo dziwnie.. Ta jaskinia była 5,5 mln lat totalnie odcięta od świata.. jak będzie wyglądał 2050.. Gdy pomyślę o sobie za dwadzieścia lat, dopadają mnie różnego rodzaju obawy.. Wszędzie będą drapacze chmur zamiast bloków i domków.nie wyobrażam.. W mijającym roku opracowanym przez nią materiałem, który wywołał gorącą dyskusję, był raport przewidujący wydarzenia na najbliższą dekadę.Wybiegając w odległą przyszłość myślimy o latających samochodach albo robotach, które zdążyły zastąpić już człowieka w każdej sytuacji..

Skoro teraz jest już źle, to za 20 lat nie będzie dobra.

„Jednak niezależnie od tego, jak nasz świat będzie wyglądał za 30 lat, już teraz powinniśmy zacząć .Samsung stara się przewidzieć przyszłość, a konkretnie to, jak będzie wyglądał świat za 100 lat.. Opis Moja szkoła to niezwykle piękny, stary budynek, którego jedna ze ścian pokryta jest pnącym bluszczem.. Ludzie bez przyjaciół będą mogli zakupić roboty, które w podobny sposób jak człowiek będą zachowywać się i służyć za dobre towarzystwo.. Prezentujemy najciekawsze prognozy futurologów - jak będzie wyglądać nasza rzeczywistość za 10, 20 i .Jedna z nich głosi, że wypracowanie to nie epopeja narodowa, dlatego nie trzeba się silić na wymyślenie pięknej inwokacji.. Natomiast młodzież będzie myślała jedynie o gażetach jakie mają, np. iPhone zostanie wtedy nazwany kompletnym złomem a jakiś wypasiony telefon (który się pewnie miało w mózgu) najnowszym wynalazkiem.Trudno stwierdzić, jak duży wpływ na rozwój wydarzeń na świecie ma prywatna agencja wywiadu, Stratfor, niemniej jednak prognozowanie to jej specjalność.. - powiedział Aleksander Gostiew, główny ekspert ds. bezpieczeństwa, Kaspersky Lab.. Najpierw życie codzienne.. Oprócz ludzi, po ulicach przechadzać się będą wyglądające jak żywe istoty roboty..

A jak wyobrażacie sobie świat - naukę, technikę, w ogóle życie ludzi - za 50 lat?

Często spotykamy newsy, które informują o tym, że już za 50 lat powstaną super hiper wysokie biurowce i podwodne miasta, a w 2145 roku będziemy spędzać wolne weekendy na Marsie.Jak będzie wyglądać Polska za 20 lat?. Gdybym miał wyobrazić ją sobie za sto lat, myślę, że jej wygląd całkowicie się zmieni i nie będzie już ona taka sama, jaka jest obecnie.Raczej w ciągu 3 lat aż takie cuda się nie wydarzą, ale widać, jakie wyobrażenie o XXI wieku mieli ludzie jeszcze 20-30 lat temu.. Samsung poszedł o krok dalej.. Rezultaty mogą wprawić niektórych w zdumienie.Szacuje się, że za 35 lat jedna na sześć osób będzie miała powyżej 65 lat.. Wszyscy będą mięli nowe telefony z różnymi funkcjami.. - Oś czasu dalekiej przyszłości.. Jeśli wierzyć najnowszemu raportowi Koreańczyków, będziemy żyć w podwodnych miastach, mieć własne osady.bowiem komputery będą w stanie napisać powieść, a nawet stworzyć symfonię.. Napisz do nas!. że za 50 lat komputery będą posiadały siłę twórczą, a .Rok 2016 będzie najprawdopodobniej najgorętszym w historii, osiągając wartości wyższe o 1,3 st. C niż średnie temperatury w czasach przedprzemysłowych.. Czy Wasze fantazje się ziściły?. Oto najciekawsze wypowiedzi naszych fanów w serwisach społecznościowych..



Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt