Wypracowanie po rosyjsku o wakacjach
Materiały do nauki języka rosyjskiego.. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćWypracowanie o wakacjach po rosyjsku to częsty temat wpisów na blogach w portalu pinger.pl.. Napisz list do koleżanki z Moskwy (po rosyjsku).. W słoneczne dni chodziłem kąpać się i opalać nad jezioro.. Byłem w hotelu nad morzem w lipcu z rodziną.. List, e mail, pocztówka, ogłoszenie, zaproszenie, wpis na bloga lub post na forum po rosyjsku.Napisz opowiadanie o swoich wakacjach po rosyjsku.. Lipiec był bardzo ciepły i słoneczny.. Podczas naszych wakacji przeżyłem niesamowite rzeczy.. W każdy dzień odpoczywałem i grałem w piłke nożną.. Pod koniec lipca razem z kuzynami pojechałam do Francji.Nie nudziłem się co prawda, ale nie wydarzyło się nic co na zawsze zostanie w mej pamięci, jako wspaniałe wspomnienie.. wakacje {tylko l.mn.}. Dużo czasu spędzałam na świeżym powietrzu, jeździłam rowerem, odwiedziłam koleżanki i rodzinę.. W drugim miesiącu wakacji pojechałem do babci i dziadka.Witamy na zalicz.net!. Rozprawka po angielsku za i przeciw;.. Początek wakacji spędziłem w domu.. Podobne wypracowania.. Znajdziesz tu darmowe rozwiązanie każdej pracy domowej, skorzystaj z wyszukiwarki, jeśli nie znajdziesz interesującej Cię pracy zadaj szybko pytanie, nasi moderatorzy postarają się jeszcze tego samego dnia, odpowiedzieć na Twoje zadanie.Opowiadanie o wakacjach - opis wakacji; Opowiadanie o wakacjach - opis wakacji..

Wypracowanie po rosyjsku o wakacjach.

Moje ostatnie wakacje były zdecydowanie najbardziej spektakularnymi wakacjami w całym moim życiu.. Moje tegoroczne wakacje były fantastyczne.. Czyta się:Ja byl w gostinice u morja w ijulje s sjemjei Piszę się:Я был в гостинице у моря в июле с семьейopis wakacji po rosyjsku; opis moskwy po rosyjsku; moje wakacje po rosyjsku; opis wycieczki po rosyjsku; wakacje po rosyjsku; opis wakacji po rosyjsku z tłumaczeniem; opisz swoje wakacje po rosyjsku; opowiadanie o wakacjach po rosyjsku; list z wakacji po rosyjsku; list po rosyjsku o wakacjachО себе.. Przede wszystkim mogłem uczestniczyć w podróży balonem.. Spędziłem 2 miesiące z rodziną i przyjaciółmi.. Wyjazd trwał 20 dni, na miejsce dojechaliśmy samochodem przejeżdżając przez takie kraje jak: Niemcy, Austrię, Słowenię.Szkolna wycieczka, Moje wakacje, Moja rodzina, oraz dialogi.. Co dzień rano, po śniadaniu, biegłem na plaże.Po rosyjsku - język rosyjski dla każdego.. Rano z kolegami chodziliśmy na basen i siłownie, a po południu jeździliśmy po lodowisku na łyżwach .. 5-15 zdań o swoich wakacjach np, W czasie wakacji byłam w górach itd.. I had to wait for another six hours .czy ktoś mógł by mi poprawić wypracowanie o wakacjach jest przetłumaczona w translate ale czeba to troszkę poprawić i upiększyć a sam sobie rady nie daje za pomoc z góry dziękuje oto moja wersja po polsku i po angielsku ''Wakacje W tym roku spędziłem miło i wesoło, pierwsze dwaA story about holidays I go on holiday once a year..

"wypracowanie" po rosyjsku.

Mama wynajęła dla nas mały domek wczasowy.. Zobaczyłem .Wakacje to ulubiony czas wypoczynku i wesołej zabawy.. Załóż własny blog!Opowiadanie z dygresją.. wypracowanie o wakacjach po rosyjsku JAK JE SPEDZILAM Z RODZINĄ.. polski wypracowanie matematyka angielski historia biologia rozprawka chemia fizyka opis oblicz.Wypracowania po rosyjsku.. jak żyć za granicą Wszystko, co musisz wiedzieć o życiu w innym państwie Więcej .Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Napiszesz po rosyjsku o swoich wakacjach?. Byliśmy oddaleni zaledwie kilometr od morza.. Eseje i wypracowania w języku angielskim z tłumaczeniami.Napisz po rosyjsku krótkie wypracowanie na temat" moja przyszłość" proszę jak.. coś jeszcze do tego.Z góry dziękuję ;).. Liceum-ceny, producent.Moje ostanie wakacje spędziłam z rodzicami nad Morzem Bałtyckim.Chociaż pogoda była w kratkę, nie nudzilismy się.W słoneczne dni chodziliśmy na plażę,kąpalismy się w morzu bałtyk i zbieralismy muszelki.Bardzo podobała mi się wycieczka do Trójmiasta,Gdańsk,Gdynia i Sopot to piękne miasta, a gdańszczanie są bardzo miłymi ludźmi.Odwiedziliśmy także fokarium w Helu .Nie wiem o co chodzi za bardzo z tym, żeby te zdania były po rosyjsku ale napisane po polsku:) ale myślę, że pewnie chodzi o to jak to się czyta..

Napiszesz po rosyjsku o swoich wakacjach?

Wieczorami spotykałem się z kolegami.. Opowiadanie o wakacjach po rosyjsku.. Zaraz po zakończeniu roku szkolnego, w nagrodę za dobre stopnie i wzorową frekwencję w szkole, wyjechałam na obóz językowy, który odbywał się w Krakowie.. Temat: Moje wakacje po rosyjsku, takie niby krótkie opowiadanie o tym co się robiło na wakacjach, najlepiej o tym, że się było nad morzem i się opalało takie pierdoły.. Nie wiem jak się za to.. Maria Kuncewiczowa .Muszę napisać i opowiedzieć na języku rosyjskim opowiadanie o moich wakacjach.. Są rzeczy, które też możesz otagować Wypracowanie o wakacjach po rosyjsku?. volume_up.list o wakacjach po rosyjsku - wyszukiwanie 0 głosów.. Zasady pisania i wzory wypracowań, przydatne zwroty, słówka i gramatyka rosyjska, porady dla osób szukających pracy za granicą.Opowiadanie o wakacjach po angielsku.. i napisz tłumaczenie polskie :) Będzie nagroda :)Opis wakacji po angielsku - wzór z tłumaczeniem i.Wypracowania.. 5-6 zdań: -gdzie wypoczywałaś -co tam robiłaś(2 zdania)… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje.W tym roku miałem okazje z moimi rodzicami zwiedzić Turcję.. Użyj tych zwrotów: SPĘDZIĆ WAKACJE CHODZIŁEM PO GÓRACH UPRAWIAŁAM SPORT JEŹDZIĆ NA GRAĆ W PIŁKĘ UŻĄDZAĆ.Od 1 do 1 z 1 .Tłumaczenie słowa 'wypracowanie' i wiele innych tłumaczeń na rosyjski - darmowy słownik polsko-rosyjski..

"wakacje" po rosyjsku.

W tym liście : 1 Poinformuj w jakiej miejscowości odpoczywałaś 2 Napisz jaka była pogoda 3 Napisz co robiłaś w wolnym czasie pobytu nad morzem 4 Poproś by napisała Ci w liście o swoim letnim wypoczynku (całość napisana ma być w czasie przeszłym czyli o .Tłumaczenie słowa 'wakacje' i wiele innych tłumaczeń na rosyjski - darmowy słownik polsko-rosyjski.. List do koleżanki o wakacjach po rosyjsku· po rosyjsku.. Długie formy wypowiedzi po rosyjsku.. Wzbiliśmy się w powietrze i .Moje wakacje po rosyjsku.. Krótkie formy wypowiedzi po rosyjsku.. Ktoś zna piosenki o wakacjach, które można zagrać bez akordów barowych?Podczas wakacji spędzałaś czas nad morzem (obojętnie jakie morze).. The problems started at the.Wypracowanie-ferie zimowe Tłumaczenia / Translations..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt