Wypracowanie o psie
Napisano 27-03-2006 18:39, przez kitka_kitka.. Opowiadanie o dzielnym piesku.. Pewien zawiadowca znajduje na stacji kolejowej kundelka, przygarnia go i nazywa Lampo.. Akcja utworu dzieje się we Włoszech.. Prace, ściągi i gotowce na studia.Roman Pisarski "O Psie króry jeźdźił koleją" streszczenie.. Moj Pies.Bohater książki Romana Pisarskiego „O psie, który jeździł koleją" to średniej wielkości kundelek, imieniem Lampo.. Uważasz, że znasz lepszą odpowiedź?. Horacy był to najsławniejszy poeta liryczny Rzymu, syn wyzwolonego niewolnika.. sciaga.pl menu.. Lampo jest wiernym towarzyszem zawiadowcy, zawsze do niego wraca, gdziekolwiek by nie był.. „O psie, który jeździł koleją" jest opowieścią o prawdziwej miłości i oddaniu psa względem człowieka.Zobacz 3 odpowiedzi na zadanie: Napisz opowiadanie o człowieku i psie.. Jest przykładem prawdziwej psiej miłości i wierności, które stawiają psy w rzędzie zwierząt wyjątkowych.. 0 2 Odpowiedz.. profil Język polski / Liceum.. potrzebuje szybkiego wypracowania o psie dowolnej rasy pomocy nie chce żadnych linków 2 oceny | na tak 0%.. Przechodząc koło śmietnika zauważył tam psa owczarka .Niedawno w pewnym miasteczku żył Alpinista ze swoimi psami Jeden był to Syberian Husky a drugi mały shih tzu Żyli zaraz przy szczycie pewnej góry Alpinista.. Chodzi o to, by otworzyć się na możliwość stania się po części psem" - /Edward Hoagland/ 19.Nie ma rozprawki bez tezy..

Przydatność 70% Na podstawie wierszy Horacego napisz wypracowanie o horacjańskiej filozofii życia.

Jest moim największym przyjacielem.Pomocy!Wypracowanie o psie.. Bardzo proszę, o pomoc, ponieważ musze kilka zdań o swoim psie, lecz nie potrafię tego zrobić.. Bądź pierwszą osobą, która udzieli odpowiedzi!. Pod opiekę przyjął go rzymski arystokrata .Pies w mieście ma zwykle mniej swobody niż jego kuzyn mieszkający na wsi.. Warto na maturze wykorzystać swój atut i - o ile byliśmy dobrzy w pisaniu rozprawek - zacząć wypracowanie maturalne od tezy, np. do tematu Co o autorytecie pisał w „Przedwiośniu" Stefan Żeromski i jaką mu wyznaczał rolę w życiu.Psy rysowano na tabliczkach, na których zapisywano również historię ich życia.. Oto punkty.. Światową sławę zdobył jako twórca cyklu książek o doktorze Dolittle opiekującym się zwierzętami i rozumiejącym ich mowę.. Książka opowiada o kundelku Lampo, mieszkającym we Włoszech.. Historia o psie, który jeździł koleją wydarzyła się naprawdę.. 3,200 wizyt.. Poszerzaj swoją wiedzę w temacie: O psie, który jeździł koleją (R. Pisarski).O psie, który jeździł koleją to piękna opowieść o przyjaźni psa z człowiekiem.. Wypracowania i ściągi dla liceum, gimnazjum, szkoły podstawowej.. :D musi zawierać co najmniej 10 zda…Dyskusja na temat Wypracowanie o moim psie..

Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Muszę napisać wypracowanie o moim ulubionym zwierzaku ;p .Najlepiej jak było by o psie.

Co ci się w nim podoba, jak go traktujesz.. Zawiadowca, mający troje dzieci (Gina, Roberto i Adele) mieszka w mieście Piombino, a pracuje w miasteczku Marittima.. Zanim uda jej się wrócić do domu, czeka ją mnóstwo niezwykłych przygód.Fiszki dla tematu: O psie, który.Pisarski).. Opis pięknych włoskich miasteczek i rozpościerającego się nad tym krajem nieba.. "Jeśli ktoś się nie podoba twojemu psu, najprawdopodobniej tobie też nie powinien się podobać" - /Anonim/ 18.. O czym musi pamiętać właściciel psa mieszkającego w dużej miejscowości?. Co cię skłoniło do tego, jak duża jest twoja kolekcja.. W poniedziałek rano listonosz szedł z pocztą do jego znajomych.. W serwisie wiedza24h znajdziecie wypracowanie na temat tego bohatera.Zawiadowca - charakterystyka postaci, „O psie, który jeździł koleją"Charakteryzuje go wybitna, niemalże ludzka inteligencja.. Ma to mniej więcej tak wyglądać: Mój pies nazywa się Molly Jest ze mną od 5 miesięcy.. Lampo mieszkał we Włoszech, potrafił podróżować pociągami i dojechać tam, gdzie chciał.. Wypracowanie o niemożliwości integracji innych kultur z Islamem.Wypracowanie o psie po niemiecku..

polski wypracowanie matematyka angielski historia biologia rozprawka chemia fizyka opis oblicz.O psie, który jeździł koleją z opracowaniem.

Jego losy opisał Roman Pisarski i to dzięki niemu dzieci w Polsce mogą poznać tego wyjątkowego psa.Lampo to główny bohater książki pt."o psie,który jeżdził koleją".Był psem pododnym do szpica i owczarka.Jedno ucho miał sterczące ostro do góry,a drugie opadające w dół.Oczy wesołe i szelmowskie z iskrą,natomiast długowłosej,gęstej sierści uroku nadawała na grzbiecie jasna pręga.Poza tym miał sympatyczną mordkę i długi piękny ogon zakończony białą plamą.Został .napisz wypracowanie o zwierzatku (moze byc o kocie,psie itp).. .Włochy porównane do buta z wielką cholewą ze względu na kształt jaki przyjmują na mapie.. Obowiązuje go także szereg przepisów regulujących zasady życia w mieście.. Użytkownicy szukali również w naszych zbiorach: opis przeżyć wewnętrznych niobe pan bog w oczach bajdaly charakterystyka z wykorzystaniem pan bóg w oczach bajdały charakterystykaZnajdziesz tutaj wszystkie istotne informacje dotyczące lektury O psie, który jeździł koleją, którą napisał Pisarski Roman, m.in.: streszczenie, opracowanie oraz motywy literackie.Kolejność wydarzeń w lekturze "O psie który jeździł koleją "0 głosów.. "O psie, który wrócił do domu" to ciepła, pełna przygód opowieść o Belli, psie, który przebył 400 mil, by odnaleźć Lucasa, obiecującego studenta medycyny, człowieka, którego kocha..

Musze napisac wypracowanie o psie.kOnkretne zdania.Niestety nie umiem ich sama napisac.Jesli ktos umie je przetlumaczyc,to bylabym bardzo wdzieczna.Z gory dziekuje!

Odpowiedzi.. Biografia Hugh Lofting to brytyjski pisarz autor głównie literatury dziecięcej.. Zwierzaki miały do dyspozycji sztab służących, jednak o doborze par hodowlanych decydowała cesarzowa, której zawdzięczamy dzisiejszy wygląd shih tzu i nazwę.Wypracowanie o twoim zwierzątku domowym - psie.. To pies o zwartej budowie i dumnej postawie, sprawiającej wrażenie dużej pewności siebie.. .„O psie, który jeździł koleją" opowiada o przyjaźni i lojalności, które rodzą się między zwierzęciem, a człowiekiem, a także o niesamowitej więzi, która pozwala być dla siebie wsparciem i okazywać sobie pomocną dłoń (Lampo ratuje Adele, sam przy tym przepłacając to życiem).Jednym z głównych bohaterów opowiadania - O psie, który jeździł koleją jest pan zawiadowca, przybrany pan Lampo, o ile tak można powiedzieć.. Pomimo niewielkiego wzrostu jest psem .. "Aby właściwie nacieszyć się psem, nie wystarczy po prostu nauczyć go być prawie człowiekiem..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt