Napisz wypracowanie z lektury szatan z siódmej klasy
Na internecie znalazłam kilka tematów wypracowań i proszę Was, żebyście mi je napisali.Wydana w 1937 roku powieść Kornela Makuszyńskiego pt. „Szatan z siódmej klasy" opowiada o losach Adasia Cisowskiego - niezwykle bystrego ucznia jednego z warszawskich gimnazjów, który dzięki swemu zmysłowi detektywa rozwiązuje kolejne, nieraz bardzo trudne zagadki.3.napisz list do Adasia o jego przygodach.. Opowiedz o nich czytelnikom.. Uczniowie mają lekcje historii z profesorem Gąsowskim.. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.. Test z lektury "Szatan z siódmej klasy" - poziom trudny.. Napisz sprawozdanie z wydarzeń z lektury niemcy L. Kruczkowskiego na podstawie jednego z trzech aktów.. Miał czwórkę rodzeństwa.Zadanie: muszę mieć koniecznie na jutro gotowe wypracowanie o jednej z przygód tytułowego quot szatana quot chciałabym napisać o historii z drzwiami i Rozwiązanie: adam cisowki to główny bohater powieści k makuszyńskiego pt szatan z siódmej kalsySzatana z siódmej klasy napisał autor wielu znanych i lubianych książek dla dzieci i młodzieży - Kornel Makuszyński.. 74% "Szatan z siódmej klasy" - streszczenie oraz opis Adasia Cisowskiego.. Adaś, ponieważ był najstarszy, dostał największą porcję.Napisz charakterystyke Adama Cisowskiego z lektury "Szatan z siódmej klasy ".. Literatura "Szatan z siódmej klasy" - test znajomości lekturyPlik Szatan z siódmej klasy tematy wypracowań.doc na koncie użytkownika dorotkar • folder SZATAN Z 7 KLASY • Data dodania: 22 kwi 2009 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Szatan z siódmej klasy - Kornel Makuszyński - opracowanie W tym odcinku znajdziecie charakterystykę bohaterów oraz omówienie wybranych motywów..

Wypracowanie z lektury SZATAN Z SIÓDMEJ KLASY.

302 wizyt.. Napisz sprawozdanie z lektury " Szatan z siódmej klasy "zadanie dodane 2 kwietnia 2017 w Język polski przez użytkownika Młoda Młodociana.. * Adam Cisowski - sprytny uczeń siódmej klasy o przezwisku "Szatan" ze względu na jego spryt, odgadł metodę pytania profesora, za rok miał zdawać maturę, rozwiązał zagadkę złodziei drzwi.Sprawdzimy swoją wiedzę na temat książki Kornela Makuszyńskiego "Szatan z siódmej klasy"!. 76% "Szatan z siódmej klasy" - streszczenie.. w liście jak Adaś Cisowski przyznał się profesorowi Napisz list do kolegi o Adasiu Cisowskim W liście do kolegi napisz o Adasiu .„Szatan z siódmej klasy" to jedna z najchętniej czytanych książek Kornela Makuszyńskiego.. Sprawdź się w quizie o wysokim stopniu trudności!. Sprawdź najnowsze posty na Instagramie!. 2013-03-10 13:33:44 Najnowsze bez odpowiedzi Sformułuj wypowiedź zawierającą wskazówkę dla młodych ludzi, którzy chcą poznawać świat i spełniać marzenia.Napisz sprawozdanie z lektury " Szatan z siódmej klasy "0 głosów.. Nazywany był szatanem przez profesora Gąsowskiego ze względu na jego przebiegłość i spryt.. NOWA GRA.. Do dziś równie chętnie sięgają po nią kolejne pokolenia młodzieży, przenosząc się dzięki niej w świat przygody, by wraz z głównym bohaterem utworu rozwiązywać tajemnicę .Test ma na celu sprawdzenie wiedzy o lekturze pt. "Szatan z siódmej klasy"!.

Wypracoanie z lektury SZATAN Z SIÓDMEJ KLASY.

Wyobraż sobie ,że jesteś dziennikarzem popularnego pisma.Przygody w bejgole to doskonały temat dla prasy.. 73% Streszczenie "Szatan z siódmej klasy" z opisem Adama Cisowskiego.. Opisz /jedna z przygód Adasia / jeden rozdziała 2.. Wątek detektywistyczny w lekturze "Szatan z siódmej klasy".Szatan z siódmej klasy - opracowanie, problematyka, bohaterowie Geneza Zanim napisany został „Szatan z siódmej klasy" powstała inna powieść, która wykazywała pewne podobieństwo jeśli chodzi o poszczególne elementy fabuły do „Szatana z siódmej klasy".Piszę do Ciebie ponieważ niedawny czas temu na sza nauczycielka zachęciła i zobowiązała nas do przeczytania książki Kornela Makuszyńskiego pt. "Szatan z siódmej klasy".. Przygotuj notatkę prasowa o zdarzeniach w Bejgole.Nie dawno miałam lekturę szatan z siódmej klasy i były trzy tematy do wyboru takie jak : 1.. Napisz do nas.. 71% "Szatan z siódmej klasy" streszczenie z opisem Adasia Cisowskiego.. Szukaj.. Sprawdź to.. 73% Streszczenie "Szatan z siódmej klasy" z opisem Adama Cisowskiego.„Szatan z siódmej klasy" - recenzja książki Powieść Kornela Makuszyńskiego „Szatan z siódmej klasy" po raz pierwszy ukazała się w 1937 roku i szybko zyskała uznanie młodych czytelników.. Muszę się przyznać, że jej nie czytałam..

Szatan z siódmej klasy.

W tej lekturze głównym bohaterem jest chłopiec Adaś Cisowski.. 74% "Szatan z siódmej klasy" - streszczenie oraz opis Adasia Cisowskiego.. Pod względem gatunkowym Szatan z siódmej klasy to powieść detektywistyczna.Tematem utworu jest śledztwo.SZATAN Z SIÓDMEJ KLASY WYPRACOWANIA POPROSZE; Potrzebuje streszczenia lektóry ,,Szatan z 7 klasy" JAK NAPISAĆ CHARAKTERYSTYKĘ POSTACI NA POZIOMIE KLAS.. 0 głosów.. 0 odpowiedzi.. Któregoś dnia, pani Cisowska, mama tej gromadki, rozdała wszystkim logy.. 77% ''Szatan z siódmej klasy'' K. Makuszyński streszczenie.. 97 Obserwuj autora Zobacz .Kornel Makuszyński, "Szatan z siódmej klasy" - czy sądzisz, że znasz tę książkę na wylot?. Jak co lekcję, nauczyciel wywołuje ucznia do tablicy .Geneza utworu i gatunek.Powieść ukazała się w 1937 r. i jest jednym z wielu utworów pisarza dla młodzieży, w których propaguje pełen ciepła humor oraz wyraża wiarę w zwycięstwo dobra nad złem.. polski wypracowanie matematyka angielski historia biologia .Napisz opowiadanie do ksiązki pt'Szatan z siódmej klasy.. Opowiadanie ma być do rożdziału pt"Zaginione pióro lub Odgadniecie techniki sprawdzania pana Gąsowskiego.Opowiadanie ma nie być żywcem przepisane z książki PS.Adam Cisowski to bohater książki Kornela Makuszyńskiego pt.: Szatan z siódmej klasy.Był to chłopiec bystry, dobrze wychowany oraz nieprzeciętnie inteligentny.Potrafił rozwiązywać trudne zagadki..

Za niedługo będziemy pisali wypracowania z lektury : ,, Szatan z siódmej klasy ''.

Podobne działy.. Swój spryt wykorzystywał w wielu sytuacjach.Napisz opowiadanie o spotkaniu Ebenezera Scrooge'a.. Chodził do klasy siódmej.. Powieść jest przezabawną historią, pełną tajemnic, zagadek i ich rozwiązywania.Adam Cisowski to główny.Ma on czwórkę rodzeństwa, a jak to często z siostrami i braćmi bywa - sprawiają dużo problemów.. Jakie by były pytania na lekturze Ania z zielonego.. Rozpocznij quiz.. Napisz list do kolegi/ koleżanki , w którym opowiesz jej o tym że warto przeczytać tą książkę i czym cię zaciekawiła 3.Wypracowania na temat,, Szatana z siódmej klasy''.. "Szatan z siódmej klasy" - list do kolegi o Adasiu Cisowskim.. polski wypracowanie matematyka angielski historia biologia rozprawka chemia fizyka opis oblicz.76% Opis Adama Cisowskiego "Szatan z siódmej klasy".. Streszczenie wydarzeń w książce.. Bryk.pl; pytania; Język polski; Lektury; SZATAN Z SIÓDMEJ KLASY WYPRACOWANIA POPROSZE; REKLAMA.CHARAKTERYSTYKA ADAMA CISOWSKIEGO Adam Cisowski był głównym bohaterem powieści Kornela Makuszyńskiego „Szatan z siódmej klasy".. 305 wizyt..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt