Wypracowanie jak wyobrażam sobie świat za 20 lat
Opis.. Jednak, żeby zrozumieć, na czym będzie polegało (według mojego wyobrażenia) rozwijanie się świata technologicznie, trzeba zrozumieć, czym jest technologia.. wszystko będzie w barwach cieplych .. Język polski .. Do szkoły zamiast plecaków uczniowie będą nosili tablety a krzesła będą wyścielone skórą i poduszkami.. Także stworzą sztuczne zwierzęta.Jak wyobrażasz sobie świat i życie ludzi za sto lat?. Naukowcy połączyli ze sobą mózgi trojga ludzi .. Ludzie za pomocą promów kosmicznych będą mogli odwiedzać się na innych planetach.. Pamiętacie, jak Wy wyobrażaliście sobie XXI wiek jako dzieci?. (takich np. jak mukiwiscydoza), które za kilka lat zmienią życie setek tysięcy ludzi.Jak wyobrażam sobie świat za 20 lat Świat będzie się cały czas rozwijał.. Ludzie nie będą się oszczędzać w wulgaryzmach i używkach, dzieci często będą pytać - a co to jest szkoła.. Wszędzie będą drapacze chmur zamiast bloków i domków.Zadanie: jak wyobrazasz sobie swiat za 20 lat zredaguj wypracowanie Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Raczej w ciągu 3 lat aż takie cuda się nie wydarzą, ale widać, jakie wyobrażenie o XXI wieku mieli ludzie jeszcze 20-30 lat temu.. Słynny polski sportowiec zakażony koronawirusem..

Jak wyobrażasz sobie świat za 20 lat?

Za 20 lat samochody będą latać, będę miała 37 lat :P laptopy będą tak przenośne że zmieszczą się do kieszeni, telefony będą takie małe i tak [CENZURA]* że nie będą sie rysowały, dzieci wracając ze szkoły nie będą miały tyle zadane co ja .Jak wyobrazasz siebie w wieku 30 lat?. Mam także wielka nadzieje, ze w przyszłości założę szczęśliwą, idealna rodzinę, z która przejdę szczęśliwie przez dalsze życie, chciałbym bardzo zbudować dom i zasadzić .Świat za 200 lat.. Nowe informacje .Jak wyobrażasz sobie swoje życie za 10-15 lat?. Czy Wasze fantazje się ziściły?. Pofantazjujmy!Jak wyobrażam sobie swoją przyszłą rodzinę .. talenty i planyna 10 lat.. Zwierzęta będą mówić i żyć o ok. 150 lat więcej niż obecnie, a my nie.Postarajmy się wyobrazić sobie świat kilkanaście tysięcy lat wcześniej (prehistoryczny), kiedy to warunki klimatyczne zmuszały człowieka do wyrabiania na przykład nowych narzędzi.. Bardzo ciężko wyobrazić sobie, jakbyśmy radzili sobie żyjąc dawno temu, czyli w epoce kamienia łupanego.Książka Jak wyobrażam sobie świat.. za ludzi będa wykonywac prace roboty naprzykłam za nauczycieli kucharzy sprzedawców .. Oprócz ludzi, po ulicach przechadzać się będą wyglądające jak żywe istoty roboty.. 2010-09-30 16:43:14Zamykam oczy i próbuję wyobrazić sobie nasz świat za sto lat.. Zwłaszcza technologia..

2011-06-09 16:16:31; Jak wyobrażasz sobie świat za 20 lat?

Gdybym miał wyobrazić ją sobie za sto lat, myślę, że jej wygląd całkowicie się zmieni i nie będzie już ona taka sama, jaka jest obecnie.Około 30 lat temu komputer osobisty zaczął trafiać pod strzechy, rewolucjonizując społeczeństwo pod względem sposobu życia.. Ludzie bez przyjaciół będą mogli zakupić roboty, które w podobny sposób jak człowiek będą zachowywać się i służyć za dobre towarzystwo.. Skoro teraz jest już źle, to za 20 lat nie będzie dobra.. Bazując na teraźniejszym stanie rzeczy można przypuszczać, że nauka i technologia ulegną wielkiemu rozwojowi, który pozwoli na wyeliminowanie negatywnych elementów .Tak będzie wyglądał świat za 20 lat - skopiują nasze mózgi .. Za 20 lat zamieszkamy w kosmosie.. ludzie będą latać a samoloty pływać a samochodów nie będzie .wszyscy bedą sie cieszyć że nie będzie zimy .. Podobne pytania.. Rząd jak zwykle będzie się kłócił, ludzie kompletnie zapomną o zieleni, zwierzętach i konsekwencjach.wyobrażam sobie że za 90 lat świat sie zmieni .. Jak będzie wyglądać moja szkoła za 100 lat.. Foto: Komputer Świat Dyskusja: Za 20 lat świat .Wypracowania.. Jeśli wierzyć najnowszemu raportowi Koreańczyków, będziemy żyć w podwodnych miastach, mieć własne osady na Księżycu, a na wycieczkę dookoła świata wybierzemy się z całym naszym domem.nie wyobrażam..

2011-07-23 13:18:08; jak wyobrazasz sobie świat za 10 lat?

a pieniądze będą .Czyli jak wyobrażacie sobie Świat technologii za 20-25 lat?. 2011-01-24 12:36:29 Jak wyobrażasz sobie swoje życie za 10,20,30 lat ?. wszytkie marzenia się spełnioł każdego człowieka nawet te niemożliwe .. Ludzie bez przyjaciół będą mogli zakupić roboty, które w podobny sposób jak człowiek będą zachowywać się i służyć za dobre towarzystwo.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Zadanie: opowiedz jak wyobrazasz sobie swiat za Rozwiązanie: za kilkadziesiąt lat świat będzie bardziej zautomatyzowany niż w dzisiaj wiele czynności Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Całkowity odlot, tak sobie ostatnio myślałam, że przez ostatnie 20 lat świat poszedł tak daleko, że to jest nie do wyobrażenia.. Tak naprawę wyglądał potwór z Loch Ness?. 2011-04-03 15:06:26 Załóż nowy klubJak wyobrażam sobie świat za 20 lat opowiadanie klasa 4 podstawowa .. na lepsze.. Wszyscy będą mięli nowe telefony z różnymi funkcjami.. Nauczą się gotować, sprzątać, prać i wiele innych prac domowych.. Przemyślenia i opinie autorstwa Einstein Albert , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie .. 2012-11-15 14:57:37; Jak wyobrazasz sobie swiat gdyby kazdy czlowiek mogby sie stawac niewidzialny?.

2011-04-15 19:59:27; jak wyobrazasz sobie swiat za 300 lat?

Korea Płn. przymiera głodem.. Napisana przez: olawysocka234.. Eksperci z Kaspersky Lab postanowili uczcić ten okres, próbując wybiec w przyszłość i wyobrazić sobie, jak technologia informacyjna może rozwinąć się i zmienić nasze życie w nowej cyfrowej rzeczywistości 2045 roku, czyli za 30 lat.Jak będzie wyglądał świat za 20 lat?. Autorzy raportu prognozują, że w ciągu 20 lat pojawią się samochody, które będą jeździć bez .Ta przyszłość, kolejne 15 i 30 lat, będzie zupełnie inna niż sobie wyobrażamy.. Nauczą się gotować, sprzątać .Samsung stara się przewidzieć przyszłość, a konkretnie to, jak będzie wyglądał świat za 100 lat.. Świat za 200 lat będzie większy i wzbogaci się o jeszcze inne gatunki zwierząt oraz roślin.. Moja szkoła to niezwykle piękny, stary budynek, którego jedna ze ścian pokryta jest pnącym bluszczem.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze!. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. 2010-10-10 18:18:18 Jak wyobrażasz sobie swoje swoje życie , gdy będziesz miał 40 lat ?. Prognozy amerykańskiego wywiadu 11 gru 12 19:31 .. Wypracowanie Gdy pomyślę o sobie za dwadzieścia lat, dopadają mnie różnego rodzaju obawy.. Przemyślenia i opinie.. Proszę o ciekawe i sensowne odpowiedzi.. A jak wyobrażacie sobie świat - naukę, technikę, w ogóle życie ludzi - za 50 lat?. 2015-03-09 21:43:09 Wyobrażasz sobie swoją przyszłość ?. 2010-04-17 09:37:15; Jak wuobrazasz sobie swiat za 100 lat?. 3 0 Odpowiedz.. najciekawszą odpowiedź wynagrodzę.. Przez ten czas czeka mnie tyle nowych przeżyć, trudnych wyzwań, ale i pewnie wspaniałych chwil, że myślę o tym okresie z niesłabnącym lękiem i zachwytem.jak wyobrażasz sobie świat i komputery za 20 lat?. Człowiek samotny, bez przyjaciół, będzie mógł sprawić sobie przyjaciela lub kilku w specjalnym sklepie.Całkiem niedawno podśmiewaliśmy się nieco z tego, jak 100 czy nawet 40 lat temu wyobrażano sobie przyszłość.Wiele tamtych pomysłów już wtedy można było uznać za mało realne, część przedawniła się wraz z rozwojem techniki (bo to ona okazała się mieć największy wpływ na nas).Nasz świat za 100 lat będzie wyglądał bardzo dziwnie.. Nasz świat za 20 lat będzie wyglądał bardzo dziwnie.. Wyobrażasz sobie świat bez muzyki?. Czasami trudno pojąć, jak działają te wszystkie wynalazki dookoła nas.Ciężko jest przewidzieć, co przyniesie ze sobą przyszłość, lecz za 100 lat świat na pewno nie będzie przypominał tego świata, który znamy dzisiaj.. 3 oceny | na tak 100%.. Być może będzie to nasza ostatnia przyszłość Fot.: Visual via ZUMA Press / Zuma Press .. Kim Dzong Un zaleca ludziom "środki odc.. List do siebie, który przeczytam za 20 lat..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt