Wypracowanie mój ulubiony przedmiot w szkole
;)) hahaha_xD Odpowiedź została zedytowana [Pokaż poprzednią odpowiedź] 0 0 blocked odpowiedział(a) 21.01.2010 o 20:52 .Mój ulubiony przedmiot- wos „ Mój ulubiony przedmiot .". Jedne z nich są bardziej lubiane, a inne sprawiają nam więcej problemów.. Mama zauważyła moje wewnętrzne rozterki i postanowiła,że czas najwyższy abym odpoczęła od swojej codzienności przy komputerze.Moje ulubione przedmioty to: 1.. Trzeba napisać jaki jest mój ulubiony przedmiot (plastyka) oraz dlaczego.. My favourite day at school (Mój ulubiony dzień w szkole) 3.. Jakiego przedmiotu najbardziej nie lubisz?. Moim zdaniem aktywność fizyczna daje nam zdrowie.. Zarejestruj się!Mój ulubiony przedmiot- wos „Mój ulubiony przedmiot.". Niestety wfu mam tylko trzy godziny tygodniowo, ale co tydzień chodzę na szkolne, dodatkowe zajęcia sportowe.. .Nope, lubię Panią ale nie lubię rysować, wf to mój ulubiony przedmiot.. My school (Moja szkoła) 2.. Jedne z nich są bardziej lubiane, a inne sprawiają nam więcej problemów.. Nostalgiczne głosowanie o szkole!. W moim przypadku ulubionym przedmiotem jest „Wiedza o Społeczeństwie".Mój ulubiony przedmiot (rzecz) Jak wydał(a)byś pieniądze wygrane na loterii?. Jestem bardzo kiepski z fizyki.. W ciągu lat spędzanych w szkole przychodzi nam uczyć się wielu przedmiotów.. / Was würdest du mit einem Lotto-Jackpot machen?Jaki jest mój ulubiony przedmiot szkolny..

: Jaki jest Twój ulubiony przedmiot w szkole?

Moim ulubionym przedmiotem jest plastyka, ponieważ na lekcji plastyki można rozwijać swoją wyobraźnie i pasje do malowania.Youtube Szkoła Muzyka Zagadki Straszne ZWIERZĘTA Książki Social Media Horoskop Polityka Netflix.. Sprawozdanie z noclegu w szkole / Übernachtung in der Schule - ein Bericht.. W moim przypadku ulubionym przedmiotem jest „Wiedza o.Schule (die) - szkoła Grundschule (die) - szkoła podstawowa Schulfreundin (die) - przyjaciółka ze szkoły Klassenlehrer (der) - wychowawca Lieblingsfach (das) - ulubiony przedmiot Unterrichtsstunde (die) - godzina lekcyjna Wyrażenia: in die Klasse 6c gehen - chodzić do klasy 6c solche Fächer haben, wie - mieć takie .Ostatnio dziwnie się czułam,miałam wrażenie,że czegoś mi brakuje,że życie którym żyję trochę mnie nudzi.. Najlepsze do tego są krótkie zdania, które przypominają ciosy pięściarza, np. „Piasek mokry od krwi, ziemia pełna trupów, lasy wypełnione grobami.. W moim przypadku ulubionym przedmiotem jest „Wiedza o Społeczeństwie".. Uprawiam sport chętnie i często.. o sierpnia 24, 2015. .. czuję się na lekcjach języka polskiego,gdyż uwielbiam czytać wiersze i inne utwory a także pisać rozprawki,wypracowania i dyktanda.„Mój ulubiony przedmiot.". Po prostu kocham latać!. food technology - przedmiot szkolny, .. My favourite subject - Mój ulubiony przedmiot prepositions of place - przyimki miejsca in - w on - na under - pod..

Jaki jest twój ulubiony przedmiot?

To są typowe obrazy przeszłości w polskiej literaturze.mój ulubiony przedmiot to informatyka i godz.-wych.. Jedne z nich są bardziej lubiane, a inne sprawiają nam więcej problemów.. Czego najbardziej lubisz się uczyć?. Zgadnę, czy tęsknisz za szkołą!. Moja ulubiona książka / mein Lieblingsbuch.. Opis - moje mieszkanie.. Duda (Duda) 2005-05-20 15:45:03 UTC #28 W podstawówce miom najlepszym przedmiotem była Historia,teraz nie mam już tak fajnych nauczycieli,ale mimo to Historia jest jednym z najlepszych Fajne też to Informatyka i wfZadanie: potrzebuje wypracowanie z angielskiego na temat mój ulubiony sport moim ulubionym sportem jest piłka nożna prosze pomóźcie mi wypracowanie jest na Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.H.P.. Tylko jakieś wypracowanie w czasie przyszłym by się przydało :)Podpowiecie jakiś temat na wypracowanie w temacie "bajka"?. Kartkówki, prace klasowe i sprawdziany dają nam obraz tego czy prawidłowo przyswoiliśmy materiał z omówionych tematów.Mój ulubiony przedmiot (rzecz) I have two favourite things.. W ciągu lat spędzanych w szkole przychodzi nam uczyć się wielu przedmiotów..

Mój ulubiony przedmiot - język polski.

Jest opiekunką Gryffindoru, ale przez to wcale nie jest nam na zajęciach łatwiej.Przygotowała polskie tłumaczenia tekstów i słowniczki angielsko-polskie, które zostały umieszczone pod każdym wypracowaniem.. W moim przypadkuJak napisać kilka zdań po angielsku mówiących, że moim ulubionym przedmiotem jest plastyka?. Jedne z nich są bardziej lubiane, a inne sprawiają nam więcej problemów.. 2012-04-10 21:46:22 wypracowanie na temat "jakim jestem człowiekiem" 2009-06-02 21:13:58 Wypracowanie na temat mój ulubiony nauczyciel lub ulubiony przedmiot.. 2009-05-05 18:07:30Mój ulubiony sportowiec / mein Lieblingssportler.. Chciałbym zatem wykazać, iż ten przedmiot ma swoje zalety.Mój ulubiony przedmiot w szkole to wychowanie fizyczne.. Dodawaj wpisy.. Spis treści COMPOSITIONS (WYPRACOWANIA) 1.. Zawsze, gdy jestem smutna, z utęsknieniem czekam na lekcję języka polskiego.Przydatność 55% Mój ulubiony przedmiot- wos „Mój ulubiony przedmiot.". Zapisuj ulubione.. Jak spędzam czas wolny.. Skomentuj.. Ogłoszenie o zagubionej rzeczy.. Co zrobiłbyś z główną wygraną w lotto?. Inna szkoła pisarska głosi, że początek wypracowania powinien być mocny niczym cios boksera wagi ciężkiej.. W moim przypadku ulubionym przedmiotem jest „Wiedza o Społeczeństwie".a mój ulubiony przedmiot w szkole, to.zegarek ;)) bo siedzę i patrzę kiedy zleci te [CENZURA].ane 45min..

Czy odgadniemy jaki jest Twój ulubiony przedmiot szkolny?

W ciągu lat spędzanych w szkole przychodzi nam uczyć się wielu przedmiotów.. Mój ulubiony przedmiot to matematyka.JĘZYK ANGIELSKI - W szkole Ilustracje, Źródło: Internet.. Mam nadzieję, że powyższymi argumentami udowodzniłem tezę, że moim ulubionym przedmiotem jest język polski .Przydatność 55% Mój ulubiony przedmiot- wos „Mój ulubiony przedmiot.". Lubię też zajęcia z transmutacji, które prowadzi pani profesor McGonagall.. Jestem dobry z chemii.. W związku z trudnościami jakie występują w naszym języku nauczyciele starają się skutecznie nam wytłumaczyć zasady z którymi kiedyś możemy mieć problemy.. Jedne z nich są bardziej lubiane, a inne sprawiają nam więcej problemów.. Oczywiście, jak co ranek, najpierw poczłapałam na najniższe piętro w celu zamknięcia mojej kurtki w szafce.Bokser w ringu.. Dz.: Mój ulubiony przedmiot to latanie, nie ma wątpliwości.. 15 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Moim ulubionym przedmiotem szkolnym jest język polski.. Dlaczego to ja już sobie wymyśliłam.. Czy Ty też to.. Back to school - Wielkie głosowanie!. W czasie przerw przebywamy najczęściej przy szkolnym basenie, a niektórzy decydują się na to, by w nim popływać.W każdym razie stanęłam przed naszą żółto - zieloną szkołą i wzięłam głęboki oddech, poczym pchnęłam białe drzwi i wkroczyłam powoli do szkoły.. Jestem w szkolnej drużynie siatkówki.Myślę, że nauczyciel to doceni i na półrocze dostanę dobrą ocenę.. WF---> Ten przedmiot to chyba każdy lubi, bo fajnie jest pobiegać, pograć w piłkę nożną, ręczną i siatkówkę oraz koszykówkę.. Zwariowana_67 4 lata temu.. Uwielbiam ten przedmiot, gdyż jestem w nim dobra i on (ten przedmiot) sprawia mi radość.. Udostępnij.. Dlatego nigdy się nie nudzę.. Odpowiedz .. Matematyka---> Bardzo .W szkole spędzam tylko 2 godziny, a mimo to uczę się więcej niż moi rówieśnicy na początku XXI wieku.. W ciągu lat spędzanych w szkole przychodzi nam uczyć się wielu przedmiotów.. Niezależnie jaki wybiorę w życiu kierunek zawsze będzie mi on towarzyszył.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt