Wypracowanie ten obcy charakterystyka zenka
Okazuje się, że przez lata był poniewierany i bity przez swojego ojca - nałogowego alkoholika.Zenek Wójcik jest jednym z bohaterów książki Ireny Jurgielewiczowej pt. "Ten obcy".. Chłopak uciekł z domu, ponieważ ojciec nadużywał alkoholu i znęcał się nad nim….. Podobnie jak reszta dzieci, spędza w Olszynach wakacje, na co dzień zaś mieszka w.Charakterystyka Zenka z Ten Obcy Kryteria I. Wstęp-prezentacja.. Do Olszyn przybył z Wrocławia, gdzie po śmierci matki mieszka z ojcem - alkoholikiem, kierującym warsztatem samochodowym.Ten Obcy - charakterystyka Zenka Wójcika Zenek Wójcik miał około 14-15 lat.. Mamy na stronie: 30552 materiałów.. Ponieważ nie chciał już dłużej .Mijało właśnie pół roku, od kiedy Ula widziała ostatni raz Zenka.. Ula od razu zapewniła chłopca, że nie ma .Głównym i tytułowym bohaterem powieści Ireny Jurgielewiczowej pt.: „Ten obcy" jest szesnastoletni chłopak Zenek Wójcik.. Jest wysokim, wysportowanym szesnastolatkiem o ciemnej czuprynie, dla którego rozmaite zręcznościowe wyczyny wydają się codziennością.. 83% Charakterystyka Zenka Wójcika "Ten Obcy" 70% Charakterystyka Zenka Wójcika, bohatera powieści "Ten Obcy".. gdy czytała jego pożegnalny list, który zostawił nim zamieszkał z wujkiem w Tczewie, czuła wielki smutek, że go przy niej nie będzie, ale i radość, że chłopak ma kogoś z rodziny, kto się nim zaopiekuje.Charakterystyka Zenka Wójcika Głównym i tytułowym bohaterem powieści Ireny Jurgielewiczowej pt.: „Ten obcy" jest szesnastoletni chłopak Zenek Wójcik..

Oprócz: Charakterystyka zenka i uli ten obcy.

Jest wysportowanym szesnastolatkiem, niezwykle zwinnym i posiadającym zręcznościowe umiejętności.. Powodem tego było to, że jego ojciec pił i znęcał się nad nim.. 60% Charakterystyka Zenka Wójcika z lektury pt. "Ten Obcy".. Zapraszamy do naszych zbiorów zgromadzonych w działach: Ściągi gotowce wydrukowane, czy też Ebuda-cd - ściągi na płycie.. Całe wypracowanie →Zadanie: charakterystyka zenka wójcika Rozwiązanie:zenon wójcik jest głównym bohater książki pt 39 39 ten obcy 39 39 chłopiec ma szesnaście lat, kiedy był mały stracił matkę i wychowywał się ze swoim ojcem alkoholkiem, kóry się w ogółe nim nie interesowł musiał uciec z domu, aby odnależć wujka i poczuć się kochanym chłopic był odważny, ponieważ uratował dziecko z .Zenek Wójcik to główny bohater lektury pt.'Ten obcy'.. Ma 16 lat.Gdy był mały spotkała go tragedia zmarła mu matka i musiał zostać wychowywany przez ojca alkoholika który znęcał się nad chłopcem.Pewnego dnia postanowił uciec z domu aby nie zmarnować sobie życia i odnaleść swojego wujka Antoniego Janicę który jedynie mógł się nim zaopiekować i okazać mu miłość .wypracowanie ,,TEN OBCY`` wypracowanie ,,TEN OBCY`` To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodać..

67% "Ten Obcy" Irena Jurgielewiczowa - charakterystyka Zenka Wójcika.

To główny bohater powieści dla młodzieży Ireny Jurgielewiczowej „Ten obcy".Pochodzi z Wrocławia, gdzie mieszkał z rodzicami aż do śmierci matki.. Minęło już tyle czasu, tyle przez ten czas się zmieniło, tylu kolegów miała już po nim, a mimo to pamięć o Zenku wciąż był w niej żywa.Można powiedzieć, że Zenek był wrażliwy.. Chłopak porzuca dom rodzinny, ponieważ umarła mu matka, a ojciec popada w alkoholizm.. Od pierwszej chwili gdy go spotkała, poczuła w nim kogoś bliskiego, kogoś na kogo można liczyć i kto nas nie zawiedzie.. Podczas dzieciństwa spotkała go tragedia-stracił matkę i został skazany na wychowywanie przez ojca alkoholika, który nie potrafi dać nawet synowi ciepła i miłości, której każde dziecko bardzo potrzebuje.Irena Jurgielewiczowa - Ten obcy - Charakterystyka Zenka Wójcika Dominika Grabowska Marzec 22, 2013 język polski , Szkoła podstawowa No Comments Zenek Wójcik to główny bohater powieści Ireny Jurgielewiczowej Ten obcy .Zenek Wójcik to główny bohater powieści Ireny Jurgielewiczowej Ten obcy.. Jego matka dawno zmarła, natomiast ojciec był alkoholikiem.Głównym i tytułowym bohaterem powieści Ireny Jurgielewiczowej pt.: „Ten obcy" jest szesnastoletni chłopak Zenek Wójcik.. Charakterystyka Zenka Wójcika.. Podczas dzieciństwa spotkała go tragedia -stracił matkę i został skazany na wychowywanie przez ojca.„Ten obcy"..

Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.

Zenek ma 16 lat, pochodzi z Wrocławia.Jego matka nie żyje, a ojciec pracuje w warsztacie samochodowym.. Miał może czternaście, może nawet szesnaście lat.. Chłopiec ten zaprzyjaźnił się z dziećmi z Olszyn, a szczególną sympatią obdarzył Ulę Zalewską.. Bohater powieści posiadał również negatywne cechy np. nieodpowiedzialność - uciekając z domu na własną rękę, gdyż mogłaby go złapać policja i umieścić w zakładzie poprawczym.. Pochodzi z Wrocławia, gdzie od śmierci matki mieszka jedynie z ojcem-alkoholikiem, p.Dokładna charakterystyka Zenka Wójcika z "Ten obcy" Materiały Poglądy Arystotelesa w poetyce Poglądy Arystotelesa w poetyce Arystoteles był pierwszym filozofem, który poezję traktował jako osobną dziedzinę sztuki a jej opis podporządkował ustaleniu pewnych reguł (norm) - Poetyka.Charakterystyka Zenka Wójcika "Ten Obcy" Zenon Wójcik to główny bohater powieści Ireny Jurgielewiczowej pt. "Ten Obcy".. Mieszkał tam z mamą i ojcem, lecz po śmierci mamy uciekł z domu.. Matka zawsze broniła go przed ojcem alkoholikiem.. Jest ładną, wysoką i smukłą trzynastolatką o ciemnych włosach i jasnych oczach, których spojrzenie wydaje się czasem przenikać do szpiku kości..

Jego mama zmarła, a ojciec go nie chciał i był alkoholikiem.Zenek Wójcik - charakterystyka • Ten obcy.

76% Charakterystyka Zenka Wójcika z lektury "Ten Obcy".Irena Jurgielewiczowa „Ten obcy" - charakterystyka Zenka Wójcika Zenek Wójcik to tajemniczy przybysz, który pewnego dnia pojawia się niespodziewanie we wsi Olszyny.. Uciekł z domu po śmierci mamy, ponieważ czuł się niekochany przez ojca alkoholika.. Próbował odnaleźć swojego wujka Antoniego Janice w nadziei, że ten pozwoli mu u siebie zamieszkać.Charakterystyka Zenka Wójcika Zenek Wójcik to główny bohater powieści ,,Ten obcy''.. Nieocenione okazać się może podczas mawiania lektury na lekcjach języka polskiego jak również przy pisaniu własnej pracy.W międzyczasie Zenek powiedział nieco więcej o sobie: mieszkał we Wrocławiu, jego matka nie żyje, natomiast ojciec jest dla chłopca zły, nie chce go -- stąd ucieczka z domu.. Mijały dni.. Wiadomość o nieobecności wujka załamała "obcego".. Użytkownicy szukali również w naszych zbiorach:Pestka Ubyszówna jest jedną z drugoplanowych bohaterek powieści pt. „Ten obcy".. Pochodzi z Wrocławia, gdzie mieszkał z rodzicami.Po śmierci matki, która zawsze broniła go przed atakami.Zenek Wójcik to tytułowy bohater powieści Ireny Jurgielewiczowej pt. „Ten obcy".. Moim zdaniem złe zachowanie Zenka i wszystkie jego wybryki były spowodowane złym traktowaniem w domu.wypracowania, opracowania lektur.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Od dwóch tygodni wędrował autostopem z Wrocławia do Strykowa.Wypracowanie to jest charakterystyką Zenka Wójcika, głównej postaci książki „Ten obcy".Tekst ten jest znakomitym uzupełnieniem lektury.. Zenek był starszy od reszty bohaterów.. Pochodził z Wrocławia.. Samotny, niekochany i z poczuciem odrzucenia, włóczy się po świecie w poszukiwaniu wujka.Zenek Wójcik - charakterystyka Zenek Wójcik jest głównym bohaterem powieści Ireny Jurgielewiczowej: „Ten obcy".. Powiedział jedynie, że ma na imię Zenek i jedzie do wujka pracującego przy budowie mostu..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt