Wypracowanie widok z mojego okna
;D WIDOK Z MOJEGO OKNA Za moim oknem jest dużo drzew i krzewów przepięknie kwitnących.Jest plac zabaw na którym bawią się dzieci.Widać również sklep spożywczy żabka.Widok z mojego okna jest fantastyczny.Jest ogródek mojej sąsiadki która puka do moich drzwi i prosi o trochę cukru.Są też krzewy i drzewa,a koło ogródka rozkwitają piękne dojrzałe jabłonie.Nic nie jest tak piękne jak fontanna z aniołem w środku która pryska na oglądających się ludzi.Rano wstając do szkoły szybko odsłaniam żaluzje by pooglądać piękny widok z mojego okna.Wypracowanie - widok z mojego okna.. Wypracowanie ma być minimum na 2 strony zeszytu A5.. Dwaj inni chłopcy puszczają .Gdy wyjrzę rano za okno mego pokoju, na pierwszym planie widzę zielono-szary śmietnik,bloki,domki i mały parking.Wieczorem zaś dostrzec można jasne, błyskające z okien innych domów światełka i latarnie oświetlające główną ulicę, od której odchodzą dwie troche mniejsze i jedna większa.Tuż pod moim blokiem jest chodnik,plac zabaw,dużo trawy i rosną wmiare duże drzewa.Z mojego okna widzę bloki.. Krajobraz ten zmienia się wraz z nadchodzącą porą roku.. Na łące zakwita dużo.mi.. Z drugiego piętra budynku wybudowanego jeszcze w czasie wojny widzę rozciągające się w dal ogródki, ale naprzeciwko, w pewnej odległości poniżej mojego okna widzę lokalny, wspólnotowy parking oraz sporych rozmiarów kontener na śmieci.Opisz widok ze swojego okna..

Opisz widok ze swojego okna w pokoju .

Kiedy zamykam oczy, widok z mojego okna zapiera dech w piersiach.. Niektórzy pływają, inni kąpią się lub serfują.. Wypracowanie - Bicie dzieci jako metoda wychowawcza.. Mieszkam na wsi , jednak nie widać tego po krajobrazie który jest tak rozbudowany ,że już wcale jej nie przypomina .. Uważam, że mój widok z okna jest naprawdę interesujący.Widok z mojego okna jest dla mnie wyjątkowy i bardzo ciekawy.. W dniu 16 listopada 2020 roku jury w składzie: Przewodnicząca - Małgorzata Szymonowicz.. Krajobraz ten zmienia się wraz z nadchodzącą porą roku.. Z mojego okna widzę park, kościół, kilka starych budynków, które przed laty były częścią folwarku, a w oddali kolejne bloki i horyzont.. Latem, gdy drzewa nabierają zielonych kolorów, wszystko zaczyna tętnić życiem.Przez okno często spoglądam wcześnie rano, w kuchni, zaraz przed tym, jak przystąpię do przygotowywania sobie śniadania.. Przypomina mi się wtedy cisza, która jest w nocy, spokój, który jest rano i wieczorem i tłumy ludzi chodzących tam i z powrotem.. Latem uwielbiam patrzeć na wspaniałe, żółte słońce.Opisz widok z okna swojego domu.. Bardzo nie lubię tego uczucia.. Wiem, czasem może za dużo dydaktyki?. Z okna mojego domu rozpościera się widok na łąkę i staw, który otoczony jest drzewami.. Krajobraz ten zmienia się wraz z nadchodzącą porą roku..

„Cóż to był za widok."

A przy okazji nieobojętna jest im perspektywa, jaką widzą przez okna swojego domu.. prosze o szybki odpis ;) proszę o wstęp rozwinięcie i zakończenie a nie tak jak podały jakieś dziewczyny i o długą treść i o uzycie przymiotników ;) Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2010-01-12 17:49:55.. Dwaj chłopcy budują zamek z piasku.. (z mojego okna widać: ogród, bramę wjazdową i dom mojej babci aha i jeszcze widać ułożoną kostkę ;p) Daje Naj.Z okna mojego domu rozpościera się widok na łąkę i staw, który otoczony jest drzewami.. Wypracowanie !. Nie są to szare, smutne "wielkoludy", ale kolorowe i wesołe sześciopiętrowce.. Widzę ludzi w wodzie.. Widzę plac zabaw, który przez większą część roku jest zajęty przez roześmiane dzieci.. "Widok z mojego okna - kocham moje miasto" Na konkurs wpłynęły prace z siedmiu placówek oświatowych.. Wspomnienia z mojego dziennika (na podstawie „Syzyfowych prac" S. Żeromskiego)Zadanie: widok z mojego okna Rozwiązanie:patrzac przez okno widzę piękna złota jesień kolorowe liscie spadające z drzew oraz barwne dywany na ziemi ułozone z tych liści spacerujących sąsiadów ze swoimi dziecmi patrzac w górę widzę błękit nieba i pięnie swiecace słońce,rzucające promienie na jezioro a za jeziorem jest piękny las w którym zwierzatka szykują się do zimyaneczka1019..

Lubię spoglądać na widoki, które są za oknem.

Resztę najlepiej wymyślić Proszę o odp !. Serio;) PRZYŻEKAM NA PANA BOGA Z RĘKĄ NA SERCU, dlatego że niektózi zazdroszczą i piszę że to nie nie ja narysowałam;/ ALE TO JA!1 MAM 12 latek!. Myślę wtedy, jak to by było, gdyby na całym świecie była cisza i spokój lub hałas i gwar.Z okna mojego domu rozpościera się widok na łąkę i staw, który otoczony jest drzewami.. Grupa dzieci bawi się na plaży.. Z mojego okna widać las, pole, łąkę, garaże i plac zabaw.Widok z mojego okna - opis.. Na łące zakwita dużo kwiatów i przylatują bociany by budować swe gniazda, zaś nad stawem już z dala .Zadanie: opisz widok z okna swojego domu mieszkania by Rozwiązanie:za mojego okna wygląda promieniste słońce na wprost niego znajdują się ogromne drzewa, na których już spadły listki widać także ogródek, na którym zostały jeszcze uschnięte kwiaty, i zielonkawa trawa znajduje się tu duża mahoniowa huśtawka, lubię się na niej huśtać gdy popatrze w bok okna widzę duży plac .Widok z mojego okna, wrzesień 2005.. Nie zawsze widok z naszego mieszkania lub domu nas zachwyca.Widok z mojego okna - kompleksowe opracowanie tematu - Opracowania.pl.. W ich oknach, jak w błyszczących oczach odbija się zielona część krajobrazu.. Tuż pod moim oknem rośnie wysoka dorodna sosna..

Z mojego okna - opowiadanie; Przygoda mojego życia.

taki „wyrób felietonopodobny", coś jak wypracowanie na te-mat: Widok z mojego okna, przy czym okno traktuję szerzej niż tylko to kuchenne.. Latem, gdy drzewa nabierają zielonych kolorów, wszystko zaczyna tętnić życiem.. Zaraz obok drogi jest pole, na którym w lecie rośnie pszenica, a w zimie biegają zające.Okno mojego pokoju wychodzi na niezbyt ruchliwą ulicę.. Wypracowanie - List do Świętego Mikołaja.. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodać .Z okna mojego domu rozpościera się widok na łąkę i staw, który otoczony jest drzewami.. Po jej prawej stronie biegnie droga polna z rozmaitymi dziurami wydrążonymi przez deszcz i klonami rosnącymi wzdłuż niej.. - opowiadanie z elementami opisu przyrody „Syzyfowe prace"- dwa dni w Klerykowie.. Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2010-06-27 10:06:11.. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodać .Fototapeta z widokiem przez okno to dość ciekawa propozycja dla tych, co lubią sięgać przed siebie i mają wrodzony talent do marzycielstwa.. Polska niepodległa - ustrój i społeczeństwo w latach 1918-1939 Mam napisać wypracowanie 'Widok z mojego okna' Co widzę: - sad owocowy-pagórki, wzgórza - mgłę .. An ideal neighbour.Z mojego okna widzę bloki.. Nie są to szare, smutne „wielkoludy", ale kolorowe i wesołe sześciopiętrowce.. W przedstawionych obrazach nasze miasto jest ciekawe, barwne i piękne.. Latem, gdy drzewa nabierają zielonych kolorów, wszystko zaczyna tętnić życiem.. Na łące zakwita dużo kwiatów i przylatują bociany by budować swe gniazda, zaś nad stawem już z dala .Widok z mojego okna - rozwiązanie zadania.. Latem, gdy drzewa nabierają zielonych kolorów, wszystko zaczyna tętnić życiem.. Katarzyna SobolewskaWidok z mojego okna;) To jest mój rysunek.. Maja Kuziemka.. Już ci piszę!. Wracam wtedy myślami do pięknego zachodu słońca latem.. Są duże fale.. czasem to okno pociągu, a czasem okno bar-dzo umowne - spojrzenie na życie, refleksja.. Przypomina mi ono wielka kulę chowającą się w różowo-pomarańczowych chmurach.. Krajobraz ten zmienia się wraz z nadchodzącą porą roku.. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćWidok z mojego okna.. Mam w sobie taki kwoczyzm (jakaś miła czytelniczka nazwa-Widok z mojego okna .. By uplastycznić opis, użyj największej liczby epitetów.. Wypracowanie - Rola muzyki w naszym życiu.. Zacznę od parku.Widok z mojego okna przykład opisu wiejski krajobraz jak napisać opis opis ogrodu opis widoku z okna widok z okna opisz widok z okna Treść została zweryfikowana i sprawdzona Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.Tak naprawdę smutno się robi gdy na dworze panuje odwilż i ponura jesień.. To północna strona, dlatego w lecie w moim pokoju nie jest tak bardzo duszno, jak w innych pomieszczeniach..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt