Wypracowanie list do kolegi
W liście należy uwzględnić następujące elementy: 1.. 0 głosów.. Napisz list do kolegi zachęcający go do przeczytania wybranej książki.. Data i nazwa miejscowości, z której wysyałsz list (w prawym górnym rogu).. Mieszkamy w domu, który jest w pobliżu starej kopalni soli.. List do redakcji o tym co się stało na bazarze miejs.. 1,072 wizyt.. WstępDzięki naszej płycie bez problemu przygotujesz się do matury.. Poniżej znajdziecie wskazówki jak napisać list nieformalny do przyjaciela lub kolegi po niemiecku,.Opisz dokładniej jeden z prezentowanych obiektów.. Całe wypracowanie → An unformal letter - List nieformalny - napisz list do anglojęzycznego kolegi, w którym poinformujesz, że przeprowadziłeś się do nowego mieszkania .Zadanie: napisz list z wakacji do kolegi bylem nad morzem wstep Rozwiązanie:drogi tomku na początku tego listu serdecznie cię pozdrawiam zagdnij co rodzice mnie zapisali na kolonie i jestem nad morzem mógłbym pływać w morzu cały czas od rana do wieczora uzbierałem dużo muszli oraz bursztyn kupiłem sobie dużo pamiątek, gdy tylko wrócę to dam ci parę do zobaczenia w krótce kamilList nieformalny do przyjaciela lub kolegi po angielsku.. Mam nadzieję, że przekonałem Cię do pomocy .Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o wypracowanie list do kolegi 1.. Daje czas do niedzieli.. Razem możemy stworzyć Łańcuch Dobrych Serc..

5 punktów Wypracowanie list do kolegi Dopytaj .Wypracowania.

Data i nazwa miejscowości, z której wysyałsz list (w prawym górnym rogu).. Witamy na zalicz.net!. W pierwszym tygodniu planuje z rodzicami pojechać do cioci, do Zakopanego.Dyskusja na temat List do kolegi z wakacji na forum językowym Prace domowe, problemy lingwistyczne List do kolegi z wakacji Forum e-ANG.pl Toggle navigation e-ANG.plAby znaleźć interesują Cię ściągę, prace czy też wypracowanie na temat: List do kolegi po angielsku o świętach.. Mam nadzieję, że jest już lepiej.. Polski.. zadanie dodane 12 grudnia 2010 w Język angielski przez użytkownika tomasz (-50) [Szkoła podstawowa].. Drogi Chris, Mam na imię Janek.. 2009-12-21 17:19:54; Angielski - napisz list do kolegi / koleżanki z zagranicy 2012 .List do kolegi Mona Lisa.. Postanowiłem przesłać Ci opis pewnego obrazu, który miałem okazję niedawno oglądać i który mi się bardzo spodobał.List do kolegi z UK z prośbą o odebranie brata z lotniska.. Mieszkam w Wieliczce wraz z dużą rodziną: moimi rodzicami, dziadkami, bratem i siostrą.. Nie pisałam do Ciebie ostatnimi czasy, gdyż byłam bardzo zajęta.Mój pierwszy list do angielskiego kolegi.. Piszę do Ciebie by opowiedzieć co wydarzyło się ostatnio w szkole.List do kolegi z Anglii.. Zaloguj się Zarejestruj się Szkoła podstawowa..

List ma być na stronę A4.Dodaj wypracowanie; Dodaj ściągę.

To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćNapisz list do kolegi z zagranicy, w którym zachęcisz go do zwiedzenia wybranej miejscowości w Polsce.. polski wypracowanie matematyka angielski historia biologia rozprawka chemia fizyka opis oblicz.Całe wypracowanie → An unformal letter - Napisz list do kolegi, w którym opowiesz mu o swoich planach na przyszłość - angielski.. Na tym kończę mój list.. Napisz też taki list do swoich znajomych, aby i oni mogli działać na rzecz dobra innych.. polski wypracowanie matematyka angielski historia biologia rozprawka chemia fizyka opis oblicz.. napisz list do kolegi, ratunku, pomoże ktoś?Jak napisać list do kolegi - ,,Koniecznie przeczytaj Pinokia !". Wieliczka jest małym miastem w południowej Polsce.. Wiek ten na pewno nie był najlepszym wiekiem, ale to, postaram się udowodnić Tobie w dalszej części mojego listu.. Wiem, że nie .List do radnych naszego miasta o ułatwienie dostępu.. List Romea do Ojca; Antygona pisze list do ukochanego Hajmona.. Czy gardło boli Cię nadal tak bardzo?. Zaloguj się Zarejestruj się 1.. Stwórz ściągę.. Kalisz , 14.. Forma W liście należy uwzględnić następujące elementy: 1.. Drogi Mateuszu, piszę do Ciebie, ponieważ wiem, że są wakacje i masz dużo czasu.. Cześć Karolina!. Kochany Mikołaju, Jak się czujesz?.

List do kolegi z elementami rozprawki, na temat XX wieku.

Mama jest nauczycielką, a tatuś jest biznesmenem.An unformal letter - Napisz list do kolegi, w którym opowiesz mu o ostatnio obejrzanym filmie - angielski.. Cześć Patryk Na wstępie mojego listu, chciałbym Cię serdecznie pozdrowić i przesłać życzenia ze Szczecina.. Zapraszamy do naszych zbiorów zgromadzonych w działach: Ściągi gotowce wydrukowane, czy też Ebuda-cd - ściągi na płycie.Ten list ma charakter nieformalny, ponieważ piszemy bliskiej nam osobie o tym co u nas słychać.. Znajdziesz tu darmowe rozwiązanie każdej pracy domowej, skorzystaj z wyszukiwarki, jeśli nie znajdziesz interesującej .Napisz do koleżanki lub kolegi z innego rejonu Polski list, w którym streścisz najbardziej znaną ci legendę swojego rejonu ?. sie hat mir mit ihre kreativitat und .Przydatność 65% List do kolegi lub kolezanki o planach na ferie.. Opisz dokładniej jeden z prezentowanych obiektów.. Dominika Grabowska Sierpień 6, 2013 język angielski No Comments.Dear Tom!. Podobne wypracowania.. Demeter pisze list do swej córki Kory.Jaki powód swej decyzji o powrocie do Róży .Wypracowania.. Piszę do Ciebie ten list, gdyż pragnę podzielić się z Tobą moimi planami na ferie.. A ja chciałbym zachęcić Cię do tego, byś podczas ich trwania przeczytał jakąś ciekawą książkę..

List do koleżanki/kolegi o świętach,zimie lub o planach na ferie!

Cześć Wojtek, przede wszystkim mam nadzieję, że już lepiej się czujesz i szybko do nas wrócisz.. List zachęcający do udziału w koncercie; List do bohatera literackiego.. List ojca Laurentego do Romea - wyjaw swój pomysł i wezwij Romea do powrotu do Werony;Napisz list do kolegi/koleżanki, w którym zachęcisz go/ją do przeczytania „Kłamczuchy" Droga Aniu!.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt